Odkaz na veřejnou sbírku


Osmihodinovka - celodenní intenzivní kurz první pomoci teoreticky i prakticky


Osmihodinovka je základní kurz první pomoci, který je určen každému, kdo chce být opravdu připraven na krizové situace. Sanitka k vám sice přijede brzy, u různých akutních stavů ale jenom čekat nestačí. Během těch pro vás dlouhých vteřin a minut můžete být vy jediní, kdo rozhodne mezi životem a smrtí. Kam zavolat? Jak zastavit krvácení? Ten zraněný, dýchá? Je při vědomí?  Na to vše vás připravíme.


Jak bude kurz probíhat?

Na kurz máme zajištěné krásné prostory Zámku v Králově Dvoře, včetně exteriérů, kde bude část kurzu také probíhat.  Nečekejte nudné přednášky, s námi probíhá 80 % kurzu praktickými nácviky.  Ke každému celku si něco málo teoreticky samozřejmě řekneme, největší důraz ale bude kladen na vyzkoušení v praxi na figurantech, figurínách a při simulacích včetně volání na tísňovou linku. Po celý den bude dostatek prostory na vaše dotazy i diskuzi.

Začátek kurzu bude v 9:00, okolo poledne bude 60 minutová pauza na oběd (v ceně kurzu), konec okolo 17:00.


Na co se můžete v kurzu těšit?

  • volání na tísňovou linku rychle a efektivně
  • jak nejlépe chránit vlastní bezpečí
  • záchrana člověka v bezvědomí
  • resuscitace a její důkladný praktický nácvik
  • úrazy a jejich ošetření v praxi
  • interní akutní stavy – jak je poznat a co dělat i nedělat
  • autonehoda od kapoty ke kufru – teoretická příprava, praktický nácvik na simulaci


Kdo se kurzu může zúčastnit?

  • kdokoliv, kdo nechce zmatkovat, ale být připraven
  • doporučujeme věk min. 15 let, ale není podmínkou


Mám mít něco s sebou?

Nemusíte, vše zajistíme, včetně učebních materiálů. Doporučujeme však pohodlné sportovní oblečení i obuv. Ale pokud zvládnete ošetřovat masivní krvácení anebo resuscitovat 15 minut v šatech a v lodičkách, proč ne :-)

Kde bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat vždy na zámku v Králově Dvoře. V průběhu celého dne budeme kromě učebny využívat i zahrady a ostatní plochy zámku. S registrací neváhejte, kapacity jsou omezené.


Zámek Králův Dvůr, Králův Dvůr 1, 267 01 Králův Dvůr (okr. Beroun)

kralovak banner

GPS: 49°56'48.9"N 14°02'22.0"E

sobota 17.6.2023 - stále volná kapacita


Cena?

1590 Kč / osoba / kurz

Cena zahrnuje učební skripta s prostorem na poznámky, spotřební materiál (rukavice, obvazy, izotermické folie, desinfekce, dlahy,…), drobné občerstvení a teplé i studené nápoje po celou dobu trvání kurzu a oběd (výběr dle aktuální denní nabídky lokální restaurace), minimálně 2 zkušené lektory s dlouholetou praxí na záchranné službě, certifikát o absolvování kurzu a praktický dárek od nás na památku.  

Po závazné registraci přes registrační formulář vám zašleme potvrzovací e-mail s veškerými informacemi. S platbou, prosíme, do té doby vydržte.  Nejsme plátci DPH.


Registrace:

Na školení se závazně přihlásíte vyplnění registračního formuláře. V případě potíží s registrací nás neváhejte kontaktovat na dispecink@zachranna-sluzba.cz nebo mezi 8:00 - 18:00 na tel. 774 678 890.

Formulář otevřete kliknutím na odkaz výše nebo načtením QR kódu:

QR k´d na registrační formulář


Kompletní podmínky kurzu zde.