logo_mdt


Členství ve spolku

Nezisková organizace Záchranná služba MDT, z. s. se již od založení zabývá dvěmi hlavními činnostmi, a těmi jsou poskytování první pomoci při zdravotnických asistencích a šíření osvěty první pomoci pro širokou veřejnost, ať už ve formě školení pro dospělé, tak i ukázkami první pomoci hravou formou pro malé děti prostřednictvím našeho zcela neziskového projektu Nebojím se, pomůžu!

Každý z nás se může nečekaně a náhle dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc od okolí. Myslíme si, že je velice důležité a klíčové vědět, jak si správně v takových krizových situacích počínat a především zachovat alespoň v rámci možností klidnou hlavu. Naučit neodbornou veřejnost (nezdravotníky - lajky) nebát se pomoci ostatním, byla jedna z hlavních myšlenek a cílů při zakládání našeho spolku.

Pokud ti není cizí pomáhat ostatním a chceš se podílet na různých sportovních, společenských a kulturních akcích, neboj se vyplnit přihlášku. Nejsi zdravotník? Nevadí! Zdravotnické vzdělání není podmínkou, ale je skvělou výhodou. My ti vše ukážeme a důkladně tě proškolíme.

#MeDiTeam [čti: hešteg medytým] jsme začali používat jako spojení "všeho co děláme a čím jsme". Nejsme všichni zdravotníci, nejsme zdravotnická záchranná služba, nejsme všichni lektoři, ale vždy jsme skvělý tým. Taky jsi se do toho zamotal? Tak ti to někdy osobně rádi vysvětlíme :-)

Pokud tě ještě něco o naší činnosti zajímá a nenašel jsi to na našem webu, můžeš se podívat na náš profil na dobrovolnik.cz, nebo nám klidně napiš nebo zavolej.


Lucka a Kuba - zakladatelé spolku


Kdo se může stát členem?

Podle Stanov se členem spolku může stát každá osoba starší 18 let, která je zároveň občanem ČR.

Dále bychom rádi, aby jsi měl/a kladný vztah k lidem a byl/a komunikativní.


Proč se mám stát členem?

Jako člen se budeš moci zúčastnit každého, námi pořádáneho, školení zdarma. Pokud vezmeš někoho s sebou, bude mít zajímavou slevu na školení - ne jednou, ale vždy.

Už jsi někdy byl v backstage koncertu nebo festivalu? Plácl sis s vítězem běžeckého závodu v cíli? Nebo jsi podal ruku mistrovi světa přímo v ringu? Znáš ty rozzářené oči, když dětem v mateřské školce nebo na dětském dni ukážeš sanitku? My ano! Pojď s námi zažít legraci i ty!


Jaké budu mít povinnosti jako člen?

Členství tě k ničemu nezavazuje, je zcela dobrovolné a je možné ho kdykoliv zrušit.

Jedinou tvou povinností je ctít dobré jméno organizace a vystupovat v souladu se Stanovami.

To, že dorazíš včas, když slíbíš, že přijdeš, považujeme za samozřejmost ;-)


Těšíme se na tebe!


Chci se stát členem - registrační formulář.